Meniniai užsiėmimai Vilniuje. Rinkitės labiausiai Jums patinkančius:


Dailės užsiėmimai

Dailės pamokos Vilniuje vaikams ir suaugusiems padės pamatyti dalykus aplink kitaip, realizuoti kūrybinį potencialą, 

Plačiau

Meniniai užsiėmimai

Meniniai užsiėmimai „žadina“ fantaziją, lavina vaizduotę, moka smalsumo pažinant vis naujas žinias, plečia kūrybiškumą.

Plačiau

Braižybos pamokos

Profesionalės braižybos mokytojos dėka gausite reikalingus įgūdžius inžinerijos piešimuose tolimesniam darbui šiose pramonės srityse.

Plačiau

Rankdarbiai

Rankdarbių kūrimo pamokos Vilniuje vyksta labai šiltoje atmosferoje tik tarp tikrų profesionalų, kurie padės Jums pabėgti nuo kasdienybės. 

Plačiau

Dienos stovykla

Šeštadieninė dienos stovykla vaikams Vilniuje. Jūsų vaikas smagiai leis laiką su patyrusiu pedagogu.

Plačiau

 

 

Meniniai užsiėmimai

Kiekvienam žmogui, visiškai nesvarbu, kiek jam metų, kartais reikia šiek tiek laimės, šiek tiek stebuklo ir džiaugsmo, kad gyvenimas taptu dar gražesnis! Niekada ne per vėlu atskleisti savo kūrybinius gebėjimus.

Mūsų tikslas – suteikti galimybę mūsų lankytojams savo rankomis kurti meno kūrinius, atrasti savo nuostabų meno, tapybos ir piešimo pasaulį, kuris pradės jums ir jūsų vaikams susipažinti su visiškai naujomis spalvomis, formomis ir pajusti visiškai naujus jausmus. Profesionali dailės mokytoja Vilniuje atras individualų požiūrį kiekvienam, būtų tai suaugęs žmogus, paauglys ar mažylis. Itin maloni, rami aplinka padės ne tik atitrūkti nuo kasdienių darbų, rūpesčių, bet ir praleisti laiką gerai bei su didelę naudą.

Meniniai užsiėmimai vaikams suteiks galimybę jūsų vaikui jau nuo pat mažens plėtoti savo vaizduotę, piešti ir kurti nuostabius dalykus savo rankomis. Meniniai užsiėmimai jaunimui padės atrasti naują „hobį“ ir puikia išlaikyti egzaminus. Meniniai užsiėmimai suaugusiems padės atrasti save, atsipalaiduoti ir išbandyti daug įvairių darbo metodų.


Taikomi individualūs ir grupiniai užsiėmimai:

  • Rankdarbių pamokos
  • Braižybos pamokos
  • Piešimo pamokos
  • Dizaino pamokos
  • Akademinio piešimo pamokos
  • Mezgimo pamokos
  • Siuvinėjimo pamokos
  • Tik profesionalūs ir malonūs mokytojai
  • Gera nuotaika ir jaukia aplinka

Mūsų studijoje rasite įkvėpimą.

Pradžiuginkite savo artimuosius išskirtinė ir nuostabia dovana – padovanokite Jiems harmonijos ir malonumo jausmą mūsų studijoje. Dovanų kuponas „Meno harmonija“ padės atrasti save, atskleisti talentus ir praleisti laiką jaukioje atmosferoje kuriant stebuklingus dalykus.

Sėkmingai baigus kursus, išduodamas sertifikatas, patvirtinantis Jūsų kompetenciją, įgytas žinias ir gebėjimus.