Braižybos pamokos

Braižyba- tai grafinė kalba, kuri lygiaverčiai egzistuoja šalia žodinės, muzikinės, plastinės, meninės kalbos bei kitų išraiškos formų. Profesionalus brėžiniai šiandien yra būtini statybų pramonėje, įvairių inžinerijos kryptyse ir kitose svarbiose žmogaus veiklos srityse. Išmokti braižybą Vilniuje galite mūsų studijoje, mūsų patyrusi mokytoja suteikia visą reikiamą informaciją ir svarbias žinias braižybos kursų lankymu metu.

Braižyba- mokslas apie daiktų, procesų grafinio vaizdavimo plokštumoje taisykles, būdus bei priemones.Brėžiniu vadinamas dokumentas, tikslus daikto proceso ar reiškinio grafinis vaizdas.

Savo grafiką galite susiderinti Jums patogiausiu metu ir tai netrukdys Jūsų darbo laikui. Lankyti braižybos pamokas Vilniuje galite su savo vaiku kartu. Mūsų mokytoja pasirūpins kiekvieno vaiko ir jo tėvelio individualumu ir suderins mokymus atsižvelgiant į turimas žinias.

Braižybos pamokos – tai svarbi sritis, kuri praktiškai susipažindins su braižybos technika. Braižybos kursai vaikams ir suaugusiems – tai puikus ir rimtas užsiėmimas naudingas Jums ir Jūsų vaiko ateičiai.